שירות לקוחות
צור קשר

צור קשר

מפעל חוליות
קיבוץ שדה נחמיה, גליל עליון מיקוד 1214500
טל. 04-6946011
פקס. 04-6951444

מחלקה כתובת טלפון פקס דוא"ל
שיווק ומכירות
המלאכה 21 א.ת אפק, ראש העין
ת.ד.480915 מיקוד: 11851
03-5375771 03-5373776 tv_office@huliot.co.il
מוקד הזמנות ושירות
מפעל ק. שדה נחמיה 2848* 04-6959698 moked@huliot.com

צוות המכירות של חוליות לשרותך:

תפקיד שם טלפון דוא"ל
סמנכ"ל שיווק ומכירות אריאל אפלויג 052-8343312 Ariel@huliot.com
מנהל מכירות – ישראל טל לוי 052-8343319 TalL@huliot.com
מנהל מוקד הזמנות ושירות דודו אדרי 052-3700307 DuduE@huliot.com
מנהלת מרקום ופרסום אורלי בחנוף 050-6555281 Orlyb@huliot.com
מנהל מוצר פולירול גיל טולקובסקי 055-8810304 GilT@huliot.com
מכירות איזור מרכז ופולירול רחל אזרד 052-8343292 Rachela@huliot.com
מכירות איזור ירושלים והדרום יוסי טל-אל 052-8343282 YossiTE@huliot.com
מכירות תחום מים אפורים איתי שפילמן 052-8343311 Itais@huliot.com

יועצים טכנים ושרות לשירותך:

תפקיד שם טלפון דוא"ל
מהנדס החברה קובי אשכנזי 052-8343285 KobiA@huliot.com
מנהל תחום קבלנים ויזמים – מרכז ערן קסנר 052-8343316 EranK@huliot.com
מנהלת תחום קבלנים ויזמים – דרום סנדרה דינר 054-5551944 SandraD@huliot.com
מנהלת תחום קבלנים ויזמים – ירושלים והסביבה מעין בש 054-2248387 Maayanb@huliot.com
מנהלת תחום קבלנים ויזמים – צפון רותם אברהם 052-2337591 Rotema@huliot.com
שירות שדה פולירול מוטי שוקרון 052-3233823 MotiS@huliot.com
מנהלת תחום מים אפורים דנית דאי 04-6947493 DanitD@huliot.com

Kibbutz Sde Nehemia, Galil Elyon 1214500 | Phone: +972-4-6947517 | E-mail: info@huliot.com | www.huliot.com