שירות לקוחות
contact_us_top_image_new.jpg

צור קשר

מוקד שרות והזמנות 2848*

מפעל קיבוץ שדה נחמיה
2848*
ד.נ גליל עליון 1214500
moked@huliot.com

משרדי שיווק ומכירות

המלאכה 21 א.ת אפק, ראש העין
03-5375771
ת.ד 480915 מיקוד 11851
info@huliot.co.il

צוות השיווק והמכירות של חוליות לשירותך

dudu_ezri.jpg

מנהל מוקד הזמנות ושירות

דודו אדרי

052-3700307
DuduE@huliot.com

yossi_tal_el.jpg

מכירות אזור מרכז והדרום

יוסי טל-אל

052-8343282
YossiTE@huliot.com

rachel_azard.jpg

מכירות אזור מרכז

רחל אזרד

052-8343292
Rachela@huliot.com

rothem_avraham.jpg

מכירות אזור צפון

רותם אברהם

052-2337591
Rotema@huliot.com

יועצים טכניים ושרות לשירותך

asaf_david.jpg

מנהל תחום קבלנים ויזמים – מרכז

אסף דויד

052-5151315
Asafd@huliot.com

erez_levy.jpg

מנהל תחום קבלנים ויזמים – ירושלים והשפלה

ארז לוי

052-6200992
Erezl@huliot.com

eitan_srur.jpg

מנהל תחום קבלנים ויזמים – צפון

איתן סרור

050-8890760
Eitans@huliot.com

yali_shai.png

מנהל תחום קבלנים ויזמים – דרום

יאלי שי

052-8343305
Yalis@huliot.com

maayan_bash.jpg

מנהל תחום אספקת מים ופולירול

מעיין בש

054-2248387
Maayanb@huliot.com

moti_shukrun.jpg

שירות שדה פולירול

מוטי שוקרון

052-3233823
Motis@huliot.com

mickey_shefi.png

מנהל תחום חנויות

מיקי שפי

054-4250373
mickeys@huliot.com

orly_bachnoff.jpg

מנהלת מרקום ופרסום

אורלי בחנוף

050-6555281
Orlyb@huliot.com

yaakov_ashkenazi.jpg

סמנכ"ל שיווק הנדסה

יעקב אשכנזי

052-8343285
KobiA@huliot.com

daniel_geltzer.jpg

סמנכ"ל שיווק מכירות ישראל

דניאל גלצר

050-8256260
Danielg@huliot.com

צור איתנו קשר








Kibbutz Sde Nehemia, Galil Elyon 1214500 | Phone: +972-4-6947517 | E-mail: info@huliot.com | www.huliot.com