הרשמה לניוזלטר / הדרכה
חוליות גאה להיות יצרן ישראלי משנת 1947 ולהוביל את ענף האינסטלציה בישראל. חוליות עושה הכל כדי להעניק לכם את הפתרונות האיכותיים, המתקדמים והמקיפים ביותר בעולם מערכות המים. עבורנו זו מומחיות, עבורכם שקט נפשי!

המוצרים שלנו

חברת חוליות הוקמה בשנת 1947 ע"י חברי קיבוץ שדה נחמיה, אשר בגליל העליון. חוליות, יצרנית צנרת המתמחה בייצור ושיווק מערכות זרימה מתקדמות. לחברת חוליות מוניטין רב שנים כיצרנית מוצרי איכות ברמה הגבוהה ביותר ומוצריה נמכרים כיום בארץ ובעולם.
חוליות מתמחה בפיתוח וייצור פתרונות חדשניים וייחודיים המעניקים ערך מוסף ללקוחותיה בתחום המים והשפכים. החברה חרטה על דגלה לשמור על מערכות יחסים עם לקוחותיה לשנים רבות על בסיס שקיפות, אמינות, שירות ומתן פתרונות ייחודיים מותאמים אישית.
חברת חוליות שמה דגש רב על מחקר, פיתוח וייצור מוצרים חדשניים מותאמי צרכים ולקוח, לרבות טכנולוגיות ייחודיות מוגנות פטנט. כל מוצרי חוליות מיוצרים תחת פיקוח של מכון התקנים הישראלי (מת"י) ומותאמים לתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר, חוליות גאה להיות החברה היחידה כיום בארץ בעלת תו ירוק למוצריה.
עם השנים הפכה חוליות לחברה דומיננטית בתחום האינסטלציה והבניה. חוליות מציעה ללקוחותיה סל פתרונות רחב הכולל מוצרים לתיקון אספקת המים, דלוחין, שפכים ותשתיות בכל הקטרים והגדלים הנדרשים בתחום הנכס. קבוצת חוליות מונה כיום כשש חברות, המייצרות אלפי מוצרים המשלימים את שרשרת הערך של הקבוצה.

סיפור של מקצוען

חברת חוליות הוקמה בשנת 1947 ע"י חברי קיבוץ שדה נחמיה, אשר בגליל העליון. חוליות, יצרנית צנרת המתמחה בייצור ושיווק מערכות זרימה מתקדמות לאספקת מים לנכסים פרטיים וציבוריים, נקזים לבניין - שפכים, דלוחין ותשתיות - ביוב ועוד. מוצרי חוליות נמכרים בארץ ובעולם.

לחוליות מוניטין רב שנים כיצרנית מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. החברה שמה דגש רב על מחקר, פיתוח וייצור מוצרים חדשים מותאמים לצורכי שוק ולקוח. כל מוצרי חוליות מיוצרים תחת פיקוח של מכון התקנים הישראלי (מת"י) ומותאמים לתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר. חוליות גאה להיות החברה היחידה כיום בארץ בעלת תו ירוק למוצריה, עם מוצרים בטכנולוגיות ייצור ידידותיות לסביבה.

מערכת Smart Lock של חוליות - הדור הבא של הדלוחין, פיתוח ישראלי מוגן פטנט, הבחירה החכמה של המקצוענים, מוזמנים לצפות בסרטון מערכת או להיכנס לעמוד המוצר