שירות לקוחות
חדשות

חדשות חוליות

חוליות משיקה את מערכת ה-™UltraBeton בכנסים בפריסה ארצית

בשעה טובה, תתחדשו!! חוליות משיקה את מערכת ה-ultraBeton בכנס מקצועי בפריסה ארצית לקבלנים ומתכננים. 5 כנסים בפריסה ארצית עם למעלה מ- 1000 איש, קבלנים ומתכננים מהשורה הראשונה. בתוכנית מופע צינורות בשיתוף להקת "ג'אמן".

Huliot-News_1

חוליות משתתפת בתערוכת בילדינג

חוליות הציגה בתערוכת "בילדינג" ומקדמת את מערכת ה-UltraSilent כמוצר מוביל. את הביתן עיצבנו כמבנה עגול, שחור מבחוץ ולבן מבפנים, המזכיר את מבנה הצינור שלנו. ברוח האינטראקטיבית המתאימה לתקופה החלטנו להביא פנטומימאי שיעניין את העוברים ושבים במיצג דינמי מצחיק וחדשני ויחזק את קונספט השקט.

Huliot-News_2

טורניר כדורגל מסורתי ללקוחות חוליות בוינגייט

הטורניר כולל מוסיקה, אוכל, המון כייף וכמובן משחקים מאתגרים והרבה גולים. אחרי גמר מותח, חוליות הגיעו למקום השני וחסון עפולה הגיעו למקום הראשון.
תודה לכל לקוחותינו שלקחו חלק… ניפגש בשנה הבאה…

Huliot-News_3

חוליות מציגה בתערוכת ISH FAIR

תערוכת ISH המתקיימת בגני התערוכה פרנקפורט, גרמניה. 11 אולמות תצוגה, כשלוש קומות בכל אולם, כ-250,000 מטר של שטחי תצוגה ולמעלה מ-2400 חברות ומציגים, הכוללים את כל המותגים מובילי השוק מכל העולם: אוסטרליה, יפן, אמריקה, אירופה, אפריקה וכמובן ישראל הקטנה. מוזיאון אחד גדול של ברזים, אסלות, צינורות הולכת מים, אספקת מים, מיזוג אויר חימום ועוד. חוליות שמה דגש על מערכת האולטרה סיילנט החדשנית, החזקה במיוחד ומפחיתת הרעש וממשיכה להטמיע את המותג כמו בארץ גם בחו"ל. השתתפות בתערוכה זאת מציבה את חוליות כאחת ממובילות השוק בתחומה. תודה לכל מבקרינו מהארץ ומחו"ל.
Huliot-News_4_V1

חוליות מייצרת מערכות צנרת אקוסטית בהודו

חוליות, יצרנית הצינורות המובילה בישראל הודיעה על פתיחת המפעל הראשון שלה בהודו תוך התמקדות באספקת מערכות שפכים מתקדמות לתחום הבניין. תחילת הייצור מתוכננת ל 1 בדצמבר. המפעל ממוקם בעיר וואדודארה (Vadodara) שבמדינת גוג'אראט (Gujarat) ומוגדר ע"י הנהלת החברה כמתקן זמני, עד להשלמת בניית מפעל הקבע, שיבנה בפארק התעשייתי המוכר בשם דהייג' 2 (Dahej 2), הממוקם אף הוא בגוג'אראט. עבודות הבנייה צפויות להתחיל בשנה הבאה, עם תום עונת המונסונים. בבעלותה של חוליות אתר בגודל של 40,000 מ"ר בדהייג', אשר ממוקם קרוב לנמל ספנות חדש, הנמצא בימים אלו בהקמה. השוק ההודי הינו תחרותי ביותר וכולל בתוכו יצרנים רבים וטובים, יחד עם זאת, ענף הבניה נמצא ללא ספק בתהליך של מעבר לבנייה של בניינים רבי-קומות. ישנה מודעות בקרב יזמים ומתכננים, כי איכות מערכות הצנרת והניקוז יכולה וצריכה להשתפר. יתר על כן, הודו היא שוק המעריך איכות ומגזרים מסוימים בו מוכנים לשלם עבורה. המפעל החדש של חוליות ייצר מוצרי פוליפרופילן (PolyPropylne ,PP), שהינם נדירים בשוק ההודי, הנשלט ברובו על-ידי מוצרי פי.וי.סי (P.V.C). בניית בניינים רבי-קומות ושינוי בטכניקות הבנייה יצרו מודעות הולכת וגוברת לצורך בפתרונות ניקוז אקוסטיים. חלק מהפתרונות מיובאים ונמצאים כבר היום בשימוש, אך חוליות חלוצים בייצור פתרונות אקוסטיים מ- PPבהודו ומכאן מבטיחים אמינות באספקה ויכולת להתגבר על מכשולים לוגיסטיים משמעותיים. מערכות האולטרה-סיילנט והאולטרה-סיילנט פלוס שלנו נחשבות למערכות המתקדמות מסוגן ואנו משוכנעים שהן יאומצו בנקל על-ידי המתכננים ההודים. אלו הן מערכות הניקוז הידידותיות ביותר לסביבה הקיימות כיום, כאשר בהודו ישנו דגש רב על נושאים הקשורים לאיכות הסביבה.

חברת חוליות רכשה מפעל ליצור צינורות ופיטינגים בסלובניה

המפעל מעסיק כ- 40 עובדים מקומיים ומפיץ את מוצרי חברת חוליות ללקוחות ברחבי אירופה.
לכתבה בגלובס.

ערב השקה למערכות האולטרה החדשה של חוליות

האירוע התקיים באמפי וואהל באוניברסיטת בר אילן וקיבץ אליו למעלה מ-600 לקוחות חוליות. בערב נשאו דברים פול שטיינר – מנכ"ל חוליות, דני ויינברג – ראש ענף מערכות במכון התקנים, שמעון גירנבאום – יו”ר ועדת תקני אקוסטיקה במכון התקנים, ישראל נתיב – מהנדס מערכות בחברת תדהר, קובי אשכנזי – מהנדס מוצרים חוליות. הערב הסתיים בהופעה המצחיקה והמוצלחת של אדיר מילר. תודה לכל לקוחותינו, אנשי מכון התקנים והספקים של חוליות שכיבדו אותנו ובאו להשתתף באירוע המוצלח.
Huliot-News_5

חוליות משתתפת בתערוכת MCE במילאן איטליה

התערוכה היוותה במה מצוינת להצגת Ultra Silent צנרת המים והביוב החדשנית של חוליות. יחד עם הצגת צנרת ה – Ultra Silent החדשנית, החזקה במיוחד ומפחיתת הרעש, הציגה חוליות גם מגוון פתרונות חדשים ומתקדמים נוספים בתחום מערכות הזרימה. אין ספק שתערוכה זו הציבה את חוליות כאחת ממובילות השוק בתחומה.

Kibbutz Sde Nehemia, Galil Elyon 1214500 | Phone: +972-4-6947517 | E-mail: info@huliot.com | www.huliot.com